برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
خطا!! لطفا دوباره تلاش نمایید.
Loading...
در حال حاضر این پروژه شروع نشده است. اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در زمان شروع پیش فروش پروژه برای ارائه مشاوره و یا هماهنگی بازدید از پروژه در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

 

این پروژه ساختمانی به عنوان نممونه ای از نسل آینده واحد های مسکونی در ایران شامل ۳۸۰ آپارتمان کوچک متراژ با قیمت مناسب و امکانات یک هتل ۵ ستاره در زمینی به مساحت ۷۵۰۰ متر مربع و دو برج یازده طبقه طراحی شده و در دست اجراست. همچنین طبقه همکف برجها دارای لابی، واحدهای تجاری و مشاعات است.

مراسم کلنگ زنی برج باغ تالی -شرکت آرایا سازه تالی

با واحدهای کوچک متراژ و خدمات هتلینگ.برای آشنایی هرچه بیشتر با این پروژه شما را به دیدن این ویدئو دعوت می کنم.

اجرای بتن مگر پروژه برج باغ تالی توسط تیم متخصص و حرفه ای شرکت ساختمانی آریا سازه تالی. این پروژه ساختمانی دارای 7500 متر زیربنا، که شامل 4300 متر محوطه، دو برج یازده طبقه که جمعا دارای 400 واحد آپارتمان و همچنین دوطبقه پارکینگ است را شامل می شود. همچنین طبقه همکف برجها دارای لابی، واحدهای تجاری و مشاعات است.

شات کریت و تحکیم دیواره های گود برداری – پروژه برج باغ تالی

شات کریت و تحکیم دیواره های گود برداری پروژه برج باغ تالی توسط تیم متخصص و حرفه ای شرکت آریا سازه تالی. این پروژه ساختمانیدارای 7500 متر زیربنا، که شامل 4300 متر محوطه، دو برج یازده طبقه که جمعا دارای 400 واحد آپارتمان و همچنین دوطبقه پارکینگ است.را شامل می شود. همچنین طبقه همکف برجها دارای لابی، واحدهایتجاری و مشاعات است.

عملیات رگلاژ سطح خاک برای بتن ریزی – پروژه برج باغ تالی (Taly Park) توسط تیم متخصص و حرفه ای شرکت آریا سازه تالی.

این پروژه ساختمانی دارای 7500 متر زیربنا، که شامل 4300 مترمحوطه،دو برج یازده طبقه که جمعا دارای 400 واحد آپارتمان و همچنین دوطبقهپارکینگ است را شامل می شود. همچنین طبقه همکف برجها دارای لابی، واحدهای تجاری و مشاعات است

 

نصب شمع های فنداسیون در پروژه برج باغ تالی

نصب شمع های فنداسیون پروژه برج باغ تالی توسط تیم متخصص و حرفه ای شرکت ساختمانی آریا سازه تالی. این پروژه ساختمانی دارای 7500 متر زیربنا، که شامل 4300 متر محوطه، دو برج یازده طبقه که جمعا دارای 400 واحد آپارتمان و همچنین دوطبقه پارکینگ است را شامل می شود.همچنین طبقه همکف برجها دارای لابی، واحدهای تجاری و مشاعات است.

پروژ لوکس و هوشمند تالی

 

داربست مودولار (اسکافلد)

در این  ویدپو این پروژه داربست مودولار (اسکافلد) به شکل کامل

شرح داده شده است.

بتن ریزی سقف طبقه اول مسکونی

در این ویدئو بتن ریزی سقف طبقه اول مسکونی را مشاهده می کنید.

 

برج باغ تالی