برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
خطا!! لطفا دوباره تلاش نمایید.
Loading...
در حال حاضر این پروژه شروع نشده است. اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در زمان شروع پیش فروش پروژه برای ارائه مشاوره و یا هماهنگی بازدید از پروژه در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

پروژه  مجیدیه

امکانات و فناوری

ویژگی های سازه

سقف عرشه فولادی
سرعت اجرای بالا (دوشیفت کاری) و تحویل به موقع
سازه فلزی پیش ساخته

تجهیزات کارگاهی

یک عدد تاور
ژنراتور و وسایل کارگاهی کامل
دفتر فنی و مهندسی

تعداد کارکنان

۲۰۰ نفر نیرو اجرایی در کارگاه
بیش از ۵۰ نفر در دفاتر اداری

اسپا

این روزها مشغله‌های کاری و استرس‌های زندگی به حدی زیاد شده است که در زندگی کاری و شخصی همه ما جای خالی استراحت و کمی آرامش به چشم می‌خورد. وجود یک اسپا می‌تواند ما را کمی از این دغدغه‌ها دور کند. حال تصور کنید که چنین امکانی در محل سکونت شما چقدر می تواند جذاب و هیجان انگیز باشد. فضایی آرام و زیبا برای رفع خستگی ها و استرس های روزمره شما.

کتابخانه

کتابخانه، در بسیاری از کشورها نماد فرهنگ و یکی از نشانه های تمدن به شمار می رود و از زمان های بسیار دور نیز نقش آگاهی سازی افراد جامعه را به عهده داشته است. امروزه، با وجود تحولات دیجیتال و فناوری های جدید، هنوز کتابخانه های بسیاری وجود دارند که مکانی آرامش بخش برای افراد فراهم می کنند. وجود چنین فضایی در محل زندگی شما می تواند بسیار لذت بخش باشد.

فضای کار اشتراکی

درگیری مردم با تکنولوژی هایی نظیر اینترنت و فضای مجازی باعث شده حتی انسان ها در کنار خانواده نیز بصورت فردی زندگی کنند. اما با این حال از آنجاییکه انسان موجودی اجتماعی است وجود مکان هایی مانند کافیشاپ و رستوران ها، فضاهای کار اشتراکی و گیمنت ها می تواند گزینه ی خوبی برای برقراری این تعاملات و رفع نیاز افراد به ارتباطات اجتماعی باشد.

خدمات نظافت داخل آپارتمان

انسان ها از دیرباز درگیر نظافت منازل بوده اند که در حال حاضر بسیاری از افراد زمان کافی برای انجام آن را ندارند. یکی از امکانات تالی پارک خدمات نظافت داخل آپارتمان است که باعث صرفه جویی در هزینه و زمان شده و میتوانید وقت بیشتری را به کارهای شخصی و در کنار خانواده بگذرانید.

سیستم برق اضطراری

یکی از امکانات بسیار لازم و ضروری که در پروژه‌های فاخر ساختمانی استفاده می‌شود سیستم برق اضطراری است که با توجه به هوشمند بودن این پروژه و اهمییت رفاه ساکنان آتی برای آریا سازه تالی، سعی بر استفاده از برترین برندهای اروپایی و آمریکایی با سیستم (UPS) یا همان سیستم برق اضطراری بدون وقفه است. این سیستم که دارای امنیت بسیار بالایی می‌باشد، در پروژه‌های برتر و به روز در اروپا و آمریکا استفاده می‌گردد.

مهد کودک

با توجه به شاغل بودن تمامی افراد خانواده، وجود یک مهد کودک بسیار زیبا و مدرن در نزدیکی محل سکونت شما نکته حائز اهمیتی می‌باشد، حال چه بهتر که این مهد برای نگهداری از دلبندان شما در برج محل سکونت شما باشد که این امر می‌تواند یکی از بزرگترین برگ برنده‌های یک پروژه کامل برای سکونت باشد، با توجه به حساسیت والدین برای نگهداری از دلبندانشان و درک این موضوع از جانب ما بر آن شدیم تا با تعبیه کردن یک فضای مناسب در متراژ حدودی 70 متر مربع رضایت شما را جلب کنیم.

سالن اجتماعات

تالار مجلل و لاکچری پروژه به متراژ 400 مترمربع همچون گوهری درخشان در دل مجموعه می‌درخشد. این مجموعه بسیار زیبا به جهت رفاه بیشتر برای ساکنین تدارک دیده شده است تا شما سروران گرامی بتوانید مراسمات و شادی‌های خود را با این مجموعه شریک شده و نهایت لذت را از آسودگی و رفاه داشته باشید.

کافه و رستوران

وجود یک کافه رستوران مجلل برای یک پروژه فاخر امری بسیار ضروری به حساب می‌آید. با توجه به پیش‌آمد‌ها و قرار‌های ملاقات کاری و غیرکاری برای اهالی ، وجود یک فضای بسیار شیک و القا دهنده آرامش می‌تواند نکته مهمی برای اثبات بی‌نقص بودن یک پروژه باشد، طراحی این کافه و رستوران سبب می‌گردد تا برای صرف یک وعده غذایی هزینه زمانی زیادی نداشته و با مراجعه به طبقه رستوران و کافه لذت کافی را ببرید.

خشکشویی

از امکانات یک پروژه VIP داشتن فضایی برای خشکشویی است تا با توجه به دغدغه‌های فراوان کاری و نبود زمان کافی بتوانید با مراجعه به خشکشویی نیاز‌های خود را برطرف نموده و علاوه بر رعایت نظافت، در زمان و هزینه هم صرفه‌جویی نمایید. خشکشویی این مجموعه با متراژ 102 متر مربع و طراحی بسیار مدرن و لاکچری، تمام نیاز‌های شما را برآورده خواهد کرد.

سالن ورزشی

وجود یک سالن ورزشی کامل و مجهز با متراژ 225 متر مربع، سبب فراهم نمودن رفاه برای ساکنان آتی برج است؛ با توجه به مشغله‌های کاری و محدودیت زمانی برای ساکنین محترم وجود یک فضای بزرگ و مجهز ورزشی می‌تواند تمام دغدغه‌های شما برای داشتن سلامتی را فراهم کند، سالن چند منظوره این پروژه برای تمام سلایق ورزشی بسیار مناسب بوده و تمام انتظارات شما از یک مجموعه ورزشی را برآورده خواهد کرد.

کارواش

نظافت به بخش جدا نشدنی زندگی امروزی تبدیل شده است که نظافت خودرو شخصی نیز از این مقوله مستثنی نیست. با توجه به مشغله های امروزه و کمبود وقت در افراد شاغل و پرمشغله وجود یک کارواش در محل زندگی افراد می تواند بسیار مفید واقع شود. برج باغ تالی این نیاز را برطرف کرده و با احداث کارواش در این پروژه مسکونی درهزینه ها و وقت شما صرفه جویی خواهد کرد.

استخر ، سونا و جکوزی

معمولا تمام پروژها برای فروش بهتر، یک مکان نا‌مناسب را برای برای احداث استخر، سونا و جکوزی تدارک می‌بینند اما واقعیت به این گونه است که یک مجموعه آبی VIP همچون یک سنگ فیروزه توجه همگان را به خود جلب می‌کند، وجود یک مجموعه آبی مناسب برای آقایان و بانوان می‌تواند یک مکان مناسب برای بدست آوردن آرامش و به دور شدن از خستگی روزمره در طول روز باشد که رعایت و پیاده‌سازی این امر برای ما از اهمیت بالایی برخوردار است.