برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
خطا!! لطفا دوباره تلاش نمایید.
Loading...
در حال حاضر این پروژه شروع نشده است. اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در زمان شروع پیش فروش پروژه برای ارائه مشاوره و یا هماهنگی بازدید از پروژه در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

پروژه مجیدیه

سوالات متداول

سوالات متداول درباره آشنایی با پروژه

طبق آخرین دستورالعمل مربوط به واحد های پیش فروش، برای واحد های پیش فروش شده اجازه ی صدور کد رهگیری وجود ندارد و حتما می بایست قرارداد به صورت محضری امضا شود که از اطمینان و از ضریب امنیت بالاتری برخوردار می باشد.

مهمترین تضمین ما برای خریدار هایمان سابقه ی شرکت می باشد.پیشنهاد ما برای اینکه شک و تردید شما از بین برود این است  که اول سوابق شرکت را بررسی کنید و ببینید شرکت پروژه های قبلی را تحت چه شرایطی تحویل داده است. ما طبق تعهدات مان عمل کردیم و حتی در برخی موارد بیش از تعهدات مان  که شما می توانید در مورد این پروژه بررسی کنید و حتی از خریداران پرس و جو کنید.به دلیل اعتماد به وجود آمده در پروژه های  انجام شده خیلی از افرادی که در گذشته در پروژه های قبلی ما سرمایه گذاری کردند در این پروژه هم سرمایه گذاری کرده اند.مورد دیگری که می توانید به شما اطمینان خاطر دهد این است که زمین شرکت به نام خود شرکت آریا سازه تالی می باشد.در واقع ما هم مالک، هم سازنده و هم فروشنده هستیم که همین مساله سرمایه گذاری شما را  امن می کند.مورد دیگر اینکه  شرکت با شما قرارداد محضری امضا می کنید که مطمئن ترین نوع قرارداد در پیش فروش می باشد.مورد دیگر در بحث اعتماد سازی در قسمت سایت شرکت می باشد که تمام واحد هایی که فروش رفته اطلاعات آن غیر قابل دیدن می شود و  افراد متوجه می شوند که آن واحد قبلا فروش رفته و کسی نمی تواند آنرا دوباره خریداری کند. .همچنین شما می توانید هر روز از طریق سایت پروژه و شبکه های اجتماعی از روند رشد و پیشرفت پروژه اطلاع پیدا کنید.

در حال حاضر بدلیل نوسان نرخ ارز و تاثیری که بر روی متریال و قیمت ساخت مسکن می گذارد پیش بینی این مورد خیلی سخت است. ولی این نکته را  در نظر داشته باشید که  پیش بینی ما این بود که در هنگام تحویل واحدها، قیمت واحدها حداکثر به 20 میلیون  تومان برسد  ولی در حال حاضر با توجه به اینکه 12 ماه به زمان تحویل واحدها باقی مانده از مرز 20 میلیون گذشتیم. بنابراین خودتان می توانید حدس بزنید با گذشت زمان چه سود ارزنده ای به شما خواهد رسید. این نکته را هم نباید فراموش کنید که منطقه ظرفیت زیادی برای رشد قیمتی دارد. بخاطر عدم رشد مناسب در سال های گذشته و هم واحد های کوچک متراژ معمولا افزایش قیمت بیشتری نسبت به سایر واحد ها خواهند داشت.

برخلاف تصور شما برج شلوغ نخواهد بود چون واحدها کوچک است و افراد خاص در آنجا ساکن خواهند بود ، یا یک شخص تنها یا یک زوج و یا یک زوج نهایت با یک بچه زندگی خواهند کرد بنابراین در کل، شلوغی برج حتی کمتر از برج های دیگر با واحدهای کمتر و متراژ بزرگ تر می باشد که خانواده های با اعضا بیشتر در آنجا زندگی می کنند . از نظر نظم و انضباط این موضوع را در نظر داشته باشید که اگر تمرکز تیم تالی 10 درصد برروی ساخت و فروش باشد 90 درصد برروی اداره برج بعد از بهره برداری می باشد چون این برج کارنامه شرکت برای پروژه های بعدی است. اداره مشاعات برج با خود شرکت آریا سازه تالی باقی خواهد ماند و در ابتدای خرید اساسنامه ای را خریدار امضا می کند که راجع به نظم و انضباط و نحوه انتخاب هیات مدیره و وظایف آنها ، حل اختلافات، و چیزهای دیگر می باشد. ما حتی برای اداره بهتر برج از نیروهای که در زمینه هتلداری سابقه دارند استفاده خواهیم کرد.

پیش بینی ما این است که در زمان تحویل واحدها، اجاره واحدها حدود 9 میلیون تومان می باشد و این مبلغ بعنوان ضرر و زیان لحاظ شده است.

خیر این هزینه معقول است. ما سعی کردیم هزینه شارژ  منصفانه باشد. تنها برای مشاعات عمومی مثل موتورخانه، آسانسور ، فضای سبز و ... شارژ پرداخت می شود ولی برای مابقی امکانات مثل استخر،سونا، .... به میزان استفاده شما پول شارژ دریافت می شود در صورت عدم استفاده پولی دریافت نمی شود.

به هیچ ارگانی وابسته نیست. شرکت سهامی خاص  بوده و سند زمین هم به نام شرکت آریا سازه تالی است. در واقع مالک، سازنده و فروشنده خود شرکت می باشد.

ما چندین پروژه در دست بررسی داریم که انشالله ظرف چند ماه آینده یکی از آن پروژه ها ، ساخت آن شروع خواهد شد . اما اگر قصد سرمایه گذاری دارید  می توانید این واحد ها را هم خریداری کنید سپس آن را بفروشید یا خود شرکت کارهای فروش آن را برای شما انجام میدهد و در پروژه جدید ما سرمایه گذاری کنید.

لطفا به بخش رزومه مالک و سازنده مراجعه شود.

سوالات متداول فنی درباره پروژه

سیستم به صورت موتورخانه مرکزی (چیلر و بویلر)، به همراه فن کوئل سقفی می باشد.

ساختمان پروژه، برای تحمل زلزله های با قدرت حداقل 8 ریشتر،با رعایت ضوابط و آیین نامه های مربوطه،  طراحی گردیده است.

گروه تالی باتوجه به چشم انداز و ماموریت خود، بر رعایت مقررات و الزامات، تاکیدویژه دارد و بالتبع، دراین پروژه نیز، مطابق با همین دیدگاه،عمل می نماید.

در اجرای اسکلت و سقف، از بتن باکیفیت و مرغوب ترین انواع میلگرد داخلی استفاده شده است، برای دیوارچینی، از پنل های وال کریت ، به عنوان یک محصول پر ویژگی از تولیدات یکی از معتبرترین هلدینگ های کشور، استفاده شده و برای مصالح نازک کاری نیز به طور پیش فرض، استفاده از مصالح درجه یک داخلی با نظر طراحان پروژه بوده و دربرخی موارد ارتقاء مصالح با پرداخت مابه التفاوت ازجانب خریداران امکان پذیرخواهد بود.

تالی پارک مجیدیه آذر ماه ۱۴۰۲ تکمیل می شود.

برای دفع فاضلاب،چاه جذبی و نیز اتصال به اگوی شهری، پیش بینی شده است.

سرامیک درجه ی یک ایرانی یا بنا برخواسته خریدران پارکت

کابینت در تیپ فروش دو ارائه می شود و از نوع MDF، با سینک استیل به همراه اجاق برقی و هود خواهد بود.

پنل های وال کریت مورد استفاده در دیوارچینی، عایقی فوق العاده برای صدا و حرارت تلقی می شوند.

درحریم پروژه، دکل برق فشارقوی وجود ندارد.

در مجاورت پروژه مسیلی رویت و گزارش نشده است.

طبعا پروژه با توجه به ویژگی های خود، موظف به اخذ  تأییدیه سیستم اعلام و اطفای حریق از سازمان ایمنی و آتش نشانی خواهد بود و برهمین اساس، سیستمهای مذکور طراحی و اجرا خواهندشد.

دسترسی به بزرگراه قاسم سلیمانی، مجتمع تجاری دنیای نور، بزرگراه صیاد شیرازی، مترو صیاد شیرازی، پل سیدخندان و بیمارستان رسالت از ویژگی های مطلوب پروژه است.

دسترسی به مترو صیاد شیرازی حدودا  13 دقیقه می باشد.

با توجه به محوطه حدفاصل ساختمان با خیابان اصلی ،خلوت بودن محله و نیز جنس دیوارهای ساختمان، سروصدای خیابان برای ساکنین پروژه مزاحمتی نخواهد داشت.