برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
خطا!! لطفا دوباره تلاش نمایید.
Loading...
در حال حاضر این پروژه شروع نشده است. اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در زمان شروع پیش فروش پروژه برای ارائه مشاوره و یا هماهنگی بازدید از پروژه در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

پروژه مجیدیه

نقشه ها و طرح ها

WhatsApp-Image-2020-12-02-at-13.43.04-1024x597

محوطه ساختمان

محوطه ساختمان پروژه تالی پارک مجیدیه دارای فضای سبز، آلاچیق، مسیر پیاده روی و دوچرخه سواری، زمین بازی کودکان، پارک با تزئینات و نور پردازی بدیع و سر درب ورودی اصلی با طراحی کلاسیک رومی بسیار زیبا است.

bashgah

باشگاه و سالن ورزشی

وجود یک سالن ورزشی کامل و مجهز با متراژ 225 متر مربع، سبب فراهم نمودن رفاه برای ساکنان آتی برج است؛ با توجه به مشغله‌های کاری و محدودیت زمانی برای ساکنین محترم وجود یک فضای بزرگ و مجهز ورزشی می‌تواند تمام دغدغه‌های شما برای داشتن سلامتی را فراهم کند، سالن چند منظوره این پروژه برای تمام سلایق ورزشی بسیار مناسب بوده و تمام انتظارات شما از یک مجموعه ورزشی را برآورده خواهد کرد.

واحد داخلی

طراحی داخلی واحد ها​

طبقات این پروژه مجلل از داخل به گونه‌ای بسیار زیبا برای ساکنین محترم طراحی گردیده تا حس تازگی را بعد از گذشت سال‌ها در دید ناظران داشته باشد، همچنین نمای بیرونی طبقات با معماری به‌روز سبب ایجاد یک حس مدرنیته در دیدگاه مخاطب بیرونی می‌شود.

estakhr

استخر، سونا، جکوزی

معمولا تمام پروژها برای فروش بهتر، یک مکان نا‌مناسب را برای برای احداث استخر، سونا و جکوزی تدارک می‌بینند اما واقعیت این گونه است که یک مجموعه آبی VIP همچون یک سنگ فیروزه توجه همگان را به خود جلب می‌کند، وجود یک مجموعه آبی مناسب برای آقایان و بانوان می‌تواند در تمام ساعات برای ساکنین، یک مکان مناسب برای بدست آوردن آرامش و به دور شدن از خستگی روزمره در طول روز باشد که رعایت و پیاده‌سازی این امر برای ما از اهمیت بالای برخوردار است.

parking

پارکینگ

پارکینگ پروژه به گونه‌ای طراحی گردیده تا در مرحله اول به واسطه وجود برترین برند‌های اطفا حریق در بحث ایمنی و در مرحله بعد استفاده از کف اپوکسی در پارکینگ یک حس مدرنیته و ایمنی را برای ساکنین به ارمغان می‌آورد.

طبقات فرد

پلان طبقات فرد

در هر طبقه 22 واحد، در یک راهرو یکپارچه قرار گرفته است به نحوی که 13 واحد در ضلع شمالی راهرو و 11 واحد به همراه آسانسور ها و راه پله در ضلع جنوبی آن قرار گرفته است.

نقشه قرارگیری بلوک ها

نقشه قرارگیری بلوک ها

پروژه در سه بلوک شمالی، میانی، جنوبی قرار گرفته که کوچه بنفشه از حد فاصل بلوک جنوبی و میانی گذر کرده است.

طبقات زوج

پلان طبقات زوج

در هر طبقه 22 واحد، در یک راهرو یکپارچه قرار گرفته است به نحوی که 13 واحد در ضلع شمالی راهرو و 11 واحد به همراه آسانسور ها و راه پله در ضلع جنوبی آن قرار گرفته است.