برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
خطا!! لطفا دوباره تلاش نمایید.
Loading...
در حال حاضر این پروژه شروع نشده است. اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در زمان شروع پیش فروش پروژه برای ارائه مشاوره و یا هماهنگی بازدید از پروژه در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

مبلمان مناسب آپارتمان کوچک متراژ

مبلمان مناسب آپارتمان کوچک متراژ چه ویژگی هایی دارد؟یکی از مهمترین وسایلی که افراد دغدغه چیدن آن را در فضای خانه هایشان دارند، مبلمان می باشد. در خانه های با متراژ بزرگ مشکلی از نظر فضا نداریم، اما در خانه های کوچک متراژ نمی توانیم هر مبلی با هر اندازه ای قرار دهیم.اگر شما جزو آن دسته از افراد هستید که میخواهید برای فضای کوچ و نقلی خانه خود مبلمان خریداری کنید خواندن این مقاله را به شما توصیه میکینم.

3 نوع مبلمان مناسب برای آپارتمان کوچک:

  • مبلمان های ال شکل
  • مبلمان های نیم ست
  • مبلمان های با ترکیب پاف ها

ما در این مقاله به دسته اول می پردازیم و انواع این مبل ها با ویژگی هایی که دارند تشریح می کنیم.

  • مبلمان های ال

شاید تصوری که شما از مبلمان های ال داریم مبلمان هایی زیبا اما با کیفیت پایین می باشد.اما امروزه طراحان این مبلمان ها به غیر از زیبایی در داشتن کیفیت هم تلاش کرده اند تا بتوانند این دو ویژگی را در کنار هم به مشتریان ارئه دهند.ویژگی ال مانند این روزها در انواع مبلمان ها پیاده سازی شده تا همه سلیقه ها را راضی نگه دارد.

مبلمان های خانه کوچک متراژ
مبل سلطنتی ال شکل
  • مبلمان سلطنتی ال

مبلمان سلطنی شاید بتوان گفت جزو قدیمتی رین نوع مبلمان ها می باشد که طرفدارن خاص خود را دارد.برای خانه های بزرگ اندازه مبل های سلطنت مناسب است، اما برای خانه ای کوچک متراژ فاصله بین آن ها حذف شده و فقط دو دسته دارند که در تصویر می بینید.

  • مبلمان کلاسیک ال

مبلمان های کلاسیک طرفدارن خاص خود را دارد.جنس این نوع مبلمان ها از چنار، راش و گردو می باشد.مهمترین ویژگی که بر زیبایی آن ها می افزاید منبت کاری است که الهام گرفته از طبیعت می باشد که تا حدودی شبیه به مبلمان های سلطنتی است اما ظرافت مبلمان های کلاسیک بیشتر است.اگر شما جزو آن دسته از افراد هستید که اینوع از مبلمان ها را می پسندید اما خانه کوچک و نقلی دارید طراحان دست به کار شده اند و مبل هایی کلاسیک برای این نوع از فضاها ساخته اند.

مبلمان کلاسیک ال شکل
چستر فیلد
  • مبل  چستر فیلد ال

مبل های چستر فیلد به دلیل زیبایی چشمگیر، راحتی قابل توجه مورد توجه افراد زیادی می باشد و این مبل توانسته افرادی با سلایق متفاوت را راضی نگه دارد.یکی از ویژگی های چشمگیر این مبلمان تو رفتیگ های رو مبل می باشد که دکمه های زیبا روی آن می باشد، گاها این مبل ها را با مبلمان های چرم اشتباه میگیرند. مهمترین ویژگی که افراد این مبل را انتخاب می کنند راحتی قابل توجه می باشد.

  •  مبل های گرد ال

یکی از جدیدترین مبلمان های به سبک ال، مبل های گرد می باشند.چون این مبل ها بدون زاویه می باشند چشم نوازتر و دلنشین تر می باشند. با انتخاب این مبل حس و حال صمیمی تری به خانه خود می دهید و میهمان کنار هم و صمیمانه تر می نشینند.

مبلمان دایره ال شکل

ویژگی های مبلمان های ال

بعضی از طراحان در طراحی مبلمان های ال از چوب ستفاده می کندد و بعضی دیگر از فلز ، شبه فلز  و یا فلز استفاده میشود، مبلمان های طرح ال ساخته شده از چوب خانه را گرمتر و دنج تر نشان میدهد و دسته دوم به خانه ظاهری مدرن می دهد.انتخاب با شماست.

ویژگی های مبلمان ال شکل
ویژگی های مبلمان ال شکل

ما در این مقاله انواع مبلمان های به شکل ال ر ا بری شما شرح دادیم ، این را در نظر داشته باشید که مبلمان هایی به این شکل در فضا صرفه جویی می کنند.امیدوارم این مقاله بتواند به شما کمک کند بعد از خرید آپارتمان های کوچک متراژ، مبلمان مناسب برای آپارتمان کوچک کوچک و نقلی خود انتخاب کنید.

مقالات مرتبط: