برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
خطا!! لطفا دوباره تلاش نمایید.
Loading...
در حال حاضر این پروژه شروع نشده است. اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در زمان شروع پیش فروش پروژه برای ارائه مشاوره و یا هماهنگی بازدید از پروژه در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

اتاق پذیرایی خانه های کوچک متراژ

دکوراسیون اتاق پذیرایی کوچک متراژ چگونه انجام می شود؟در فرهنگ ما ایرانی ها جمله ای وجود دارد که ما از سنین کودکی  با آن آشنا هستیم میهمان حبیب خداست و شاید به همین دلیل است که از قدیم الایام ایرانی ها به میهمان نوازی معروف بودند و میهمان جایگاه ویژه ای در فرهنگ ما دارد، امروزه با مشغله های کاری که  افراد پیدا کرده اند دیگر مثل قبل میهمانی و دید و بازدید رونق قبلی را ندارد .

در قدیم خانه های حیاط دار و بزرگ بود و محدودیت و مشکلی برای میهمان و میهمانی دادن وجود نداشت ولی امروزه با کوچک تر شدن فضای خانه ها دیگر نمیتوان به راحتی میهمانی گرفت.حال که مجبوریم در خانه های کوچک خود پذیرای میهمان باشیم بهتر است فضایی دلنشین و شاد فراهم کنیم.

اتاق پذیرایی خانه های کوچک متراژ

اتاق پذیرایی خانه های کوچک متراژ

حال که  خانه ای کوچک و نقلی برای پذیرایی از میهمان ها داریم  می توانیم با چگونگی دکوراسیون اتاق پذیرایی کوچک  فضایی دنج و  لذت بخش برای خود و میهمان هایمان فراهم کنیم.

پنجره بزرگ و نورگیر

یکی از مهمترین مواردی که در اتاق پذیرایی باید به آن توجه کرد داشتن پنجره ای بزرگ و نورگیر می باشد.

نور می تواند اتاق شما را بزرگتر را نشان دهد.فن آوری و تکنولوژی این روزها پنجره هایی زیبا در شکل های مختلف برای خانه ها طراحی کرده است.حال با داشتن پنجره های نورگیر با پرده های تیره زیبایی آن را نپوشانید.

اتاق پذیرایی خانه های کوچک متراژ

 

 

بازی با مقیاس ها

یکی از نکات جالب در فضای خانه های کوچک استفاده از وسایل کوچک و بزرگ در کنار هم است که این تضاد زیبایی را بیشتر می کند.

مثلا در این تصویر شما میتوانید ببینید که وسایل کوچک و بزرگ در کنار هم استفاده شود.این ریسک را انجام دهید و با بازی با مقیاس را در اتاق پذیرایی خود انجام دهید.

 

 

تضاد رنگ تیره و رشن

می توانید دیوارهای اتاق پذیرایی خود را تیره انتخاب کنید ولی با وسایل و چیدمان روشن تضادی زیبا به وجود آورید.مانند آنچه که در تصویر می بینید.یا می توانید با رنگ روشن دیوار های اتاق پذیرایی خود را رنگ گنید و از تم و وسایلی روشن استفاده کنید.

آپارتمان های کوچک متراژ
دکوراسین اتاق پذیرایی

 

 

استفاده از کتابخانه در فضای پذیرایی

تبدیل یک دیوار از اتاق پذیرایی به کتابخانه به هدف صورت میگیرد اول اینکه فضا برای وسایل تزئینی ایجادمی شود دوم باعث می شود فضا لوکس تر به نظر برسد.

 

 

توجه به خطوط

استفاده از الگو های خطی و هندسی باعث ایجاد این حس می شود که فضای خانه شما بزرگتر از مقدار اصلی می باشد.نمونه ای از خطوط را می توان در این تصویر ببینید.

آپارتمان های کوچک متراژ
b9ea3a2dc795a31bbc5c86a8df7827dc068c1c6b

 

 

استفاده از وسایل مناسب این فضا

یکی از وسایلی که می توانید در این نوع از فضاها استفاده کرد استفاده از میزهایی است که زیر آن خالی و جایی برای قرار دادن  صندل های راحتی و پاف ها می باشد.

 

 

 

استفاده از فضای خلاقانه کمدها

میتوایند برای کمد هایی که استفاده میکنید فضایی مخفی در نظر بگیرید تا فضای کوچک شلوغ نشود مانند همین تصویر که می بینید از فضای دور LCD به شکل مناسب درست شده است.

خانه های کوچک متراژ

پرده های مناسب خانه

یکی از مهمترین وسایلی که در زیبایی و بزرگ تر نشان دادن فضا تاثیر دارد پرده های خانه می باشد.در پرده مناسب برای پنجره ها پارچه ها باید ظریف باشد و اینکه حتما نسبت به اندازه پنجره باید بلند باشد.یکی دیگر از ویژگی هایی که در این فضا برای پرده ها باید در نظر بگیریم این است که هماهنگ با رنگ دیوار باشد.

اگر خرید آپارتمان کوچک متراژ جزو برنامه های شماست اما درباره دکوراسیون خانه های کوچک اطلاعاتی ندارید مقاله های ما را از دست ندهید.

مقالات مرتبط: