برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
خطا!! لطفا دوباره تلاش نمایید.
Loading...
در حال حاضر این پروژه شروع نشده است. اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در زمان شروع پیش فروش پروژه برای ارائه مشاوره و یا هماهنگی بازدید از پروژه در اولین فرصت با شما تماس بگیرند
شما در مرحله اول فرآیند استخدام پذیرفته شده اید.
دعوت به همکاری - آریا سازه تالی
گام اول

در یک فیلم یک دقیقه ای که با استفاده از موبایل از خودتان تهیه میکنید، ضمن معرفی خود و تواناییهای تخصصی و شخصیتی خود بفرمائید به چه دلیلی فکر میکنید میتوانید همکار خوبی برای ما باشید و دلیل اصلی ما برای انتخاب شما چه میتواند باشد.
 
(برای ویرایش و یا آماده سازی فیلم در صورت تمایل میتوانید از افکت ها و نرم افزار های مختلف بنا بر سلیقه خود استفاده نمایید)

گام دوم

در همین وب سایت میتوانید  مشخصات دقیق پروژه و واحد ها را مطالعه کنید. تصور کنید که در یک آسانسور با یک خریدار بالقوه تنها هستید و در زمان یک دقیقه باید او را به خرید یک واحد در این پروژه ترغیب کنید. یک فایل صوتی یک دقیقه ای با استفاده از گوشی موبایل خود تهیه کنید و در آن ضمن معرفی پروژه مشتری را مجاب به خرید یک واحد نمایید.
 

گام سوم

فرم اطلاعات تکمیلی را از اینجا دانلود نمایید و با دقت تکمیل کنید

گام چهارم

در سه آزمون زیر شرکت کنید و نتایج آنها را در قالب فایل PDF دانلود نمایید

گام پنجم

هر شش فایل بالا را به همراه یک عکس پروفایل حرفه ای (عکسی که تمایل دارید در پروفایل کاری شما نمایش داده شود) طی یک ایمیل برای ما به نشانی زیر ارسال نمایید

Job@AriaSazehTaly.com