برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
خطا!! لطفا دوباره تلاش نمایید.
Loading...
در حال حاضر این پروژه شروع نشده است. اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در زمان شروع پیش فروش پروژه برای ارائه مشاوره و یا هماهنگی بازدید از پروژه در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

هشت آپارتمان کوچک که از هر اینچ مربع نهایت استفاده را می برند

با افزایش سرسام آور قیمت املاک شهر ، روند آپارتمان های  کوچک متراژ در حال رشد است. ما هشت نمونه از این آپارتمان ها را جمع آوری کرده ایم، از صفحه سقف 13 متر مربعی در لهستان ، تا یک آپارتمان پاریس با سینمای خانگی ، تا نشان دهیم چگونه می توان از یک فضای کوچک حداکثر استفاده را برد.

ورسای  ساخته شده توسط Catseye Bay

ازک کاری سفارشی با  فضای ذخیره سازی داخلی ، پارتیشن هایی را در این آپارتمان استودیوی سیدنی ایجاد می کند. این آپارتمان با متراژ 36 متر مربع که توسط شرکت طراحی محلی Catseye Bay بازسازی شده است ، به مسافران تعطیلات اجاره داده می شود.

100 متر مکعب توسط MYCC

کمبود فضای کف در این آپارتمان کوچک اما بلند مادرید باعث شد استودیوی اسپانیایی MYCC چیدمان عمودی تری را در نظر بگیرد.ساکن مجبور است دیوارها را با استفاده از نردبان و پله ها مانند یک شخصیت در یک بازی رایانه ای مقیاس بندی کند.

آپارتمان 22 مترمربعی با کمی طراحی

 ساکنان این آپارتمان از فضای های ذخیره سازی  که کف تا سقف در هر متر مربع در این آپارتمان کوچک 22 متری در تایپه ، طراحی شده توسط استودیوی تایوانی  با طراحی محدود استفاده می کنند.

Micro-Apartment Moabit توسط Spamroom و John Paul Coss

این آپارتمان در برلین در اطراف یک واحد چوبی جمع و جور سازمان یافته است. این چیدمان صرفه جویی در فضا را  توسط استودیوی Spamroom و معمار John Paul Coss در برلین طراحی شده است ، دارای یک حمام است و میزبان یک خوابگاه میان طبقه است.

آپارتمان 13m2 توسط Szymon Hanczar

کوچکترین آپارتمان در این فهرست محل اقامت 13 متر مربعی طراح لهستانی Symym Hanczar است. هانگزار برای به حداکثر رساندن فضای کوچک خود در وروتسوو ، یک سکوی خواب در بالای آشپزخانه و حمام ، یک مکان نشستن معلق و یک پایه دوچرخه دیواری ایجاد کرد.

Salva46 توسط Miel Arquitectos و Studio P10

Miel Arquitectos و Studio P10 دو فضای کاری زنده در این آپارتمان بارسلونا ایجاد کردند. این دو اقامتگاه دارای اتاق خواب و فضای کار جداگانه ای هستند ، اما دارای یک آشپزخانه ، فضای غذاخوری و سالن برای استفاده حداکثر استفاده از 65 متر مربع هستند.

Air B N ‘P براساس موقعیت اشتراکی

شرکت مجارستانی Position Collective این ملک Airbnb را در بوداپست طراحی کرد. این اتاق دارای یک دیوار بزرگ برای فضای ذخیره سازی  از جنس (تخته ای که دارای یک الگوی منظم از سوراخ های کوچک برای میخ ها است ، که عمدتا برای بازی ها یا نمایش اطلاعات استفاده می شود.)و یک سکوی خواب مرحله مانند است که برای تأمین نیازهای سرنشینان موقت آن طراحی شده است.

Studio Li توسط آن رولاند

یک واحد تخته سه لا توس(نوعی تخته چوبی نازک و محکم متشکل از دو یا چند لایه که با جهت دانه متناوب چسب خورده و فشار داده می شوند و معمولاً در ورق های چهار در هشت فوت فروخته می شوند.) ، اتاق خواب را از فضای زندگی در این استودیوی پاریسی ، واقع در داخل یک خانه شهری در قرن هفدهم ، جدا می کند.

در این مقاله 8 آپارتمان کوچک متراژ منحصر به فرد در دنیا را به اختصار برای شما معرفی کردیم .در مقالات بعدی به معرفی کامل هر کدام از این پروژه ها می پردازیم.

مقالات مرتبط: