برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
خطا!! لطفا دوباره تلاش نمایید.
Loading...
در حال حاضر این پروژه شروع نشده است. اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در زمان شروع پیش فروش پروژه برای ارائه مشاوره و یا هماهنگی بازدید از پروژه در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

به گزارش مجمع جهانی اقتصاد بزرگترین مشکل 90 درصد از شهرهای بزرگ دنیا نداشتن خانه های ارزان می باشد.در این گزارش تاکید شده که برای رفع این مشکل حتما باید راه حلی پیدا شود.مردم برای  تهیه مسکن چون  مجبورند هزینه بالایی پرداخت کنند برای مایحتاج دیگر دچار مشکل هستند البته داشتن شغل و برخورداری از حقوق بشر همچنان جزو دغدغه افراد می باشد.

 بر اساس گزارش مجمع جهانی مهمترین دغدغه ها و چالش ها در زمینه مسکن ارزان عبارتند از مالکیت زمین، منطقه بندی شهرها  و قوانینی که برای استفاده از ملک ها وضع شده یا وضع می شوند.البته نمی توان مکانیزم های سرمایه گذاری و هزینه های ساخت و ساز در طراحی را نادیده گرفت. در دنیا جوانانی که با  ورود به قرن 21 به دوران بزرگسالی ورود کرده اند با مشکل مهمی روبرو هستند که مجبورند بیشتر از نسل قبل هزینه مسکن بپردازند آن هم برای کیفیت زندگی به مراتب پایین تر.

بر طبق آمار تا سال 2050 بیش از 30 درصد از جمعیت شهری چیزی حدود 5/2 میلیارد نفر در مسکن هایی سکونت پیدا می کنند که غیر استاندارد می باشد یا با مشکل فشار هزینه بالای مسکن دست و پنچه نرم می کنند.خانم آلیس چارلز، در این گزارش، دینامیک‌های عرضه و تقاضا که بر توانایی اقتصادی افراد تاثیرگذارند شناسایی شده و به تصمیم‌گیران سیاسی راهنمایی می‌کند چه دخالت‌های استراتژیک و اصلاحات بلندمدتی داشته باشند.این اصلاحات باعث می شود وابستگی به سیستم های پشتیبانی دولتی کم شود و سیاست هایی که باعث از بین رفتن این شکاف که فقط افراد محدودی توانایی تهیه مسکن را داشته باشند شود.

شاید جالب است بدانید شرکت های بزرگی چون فیس بوک، گوگل، سامسونگ، علی بابا و … در حال سرمایه گذاری در نقاط مختلف دنیا برای توسعه مسکن برای کارکنان خود هستند.بر اساس گزارش مجمع جهانی اقتصاد، مسکن ارزان یک  ویژگی مهم و کلیدی برای تحقق «اهداف توسعه هزاره» سازمان ملل  می باشد که بر اساس آن، قرار است شهرها امن، پایدار، منعطف و فراگیر باشند.