برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
خطا!! لطفا دوباره تلاش نمایید.
Loading...
در حال حاضر این پروژه شروع نشده است. اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در زمان شروع پیش فروش پروژه برای ارائه مشاوره و یا هماهنگی بازدید از پروژه در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

پروژه مجیدیه

نظرات مشتریان تالی پارک مجیدیه

دکتر صادقین
دکتر صادقین
دکتری اقتصاد انرژی
بیشتر بخوانید
با توجه به وضعیت قدرت خرید چشم انداز بازار مسکن در سه سال اینده که تا حدودی نشان از رکود دارد ، تمایل سرمایه گذاران به سمت واحدهای کوچکتر با الگوی شهرنشینی جدید در کنار خدمات با کیفیت خواهد رفت. با این اوصاف پروژه برج باغ تالی علاوه بر با صرفه بودن از منظر اقتصادی، دارای خدمات جدید و نوآورانه و امکانات زیرساختی کارامد برای سکوت بوده و از طرف دیگر مجموعه از خدمات نوین را هم ارائه میدهد که شاید الگویی برای ساخت و ساز در سالهای آینده در دیگر نقاط کلان شهرها و به خصوص تهران باشد.با توجه به تنوع در نحوه پرداخت و انعطاف پدیری در انتخاب واحدها، به عنوان سرمایه گذار اقتصادی، مشارکت در این پروژه بزرگ را با توجه به تورم و چشم انداز بازار مسکن و دیگر بازارها به سرمایه گذاران عزیز توصیه میکنم.
دکتر یاسر نجدی
دکتر یاسر نجدی
بیشتر بخوانید
دلیل پیش خرید واحد های برج باغ تالی نگرش حرفه ايي و تخصصي شركت تالي در امر ساخت و ساز ، آشنايي ، باور و بكار گيري علوم اكادميك و دانشگاهي هيئت مديره شركت در فعاليتهاي خود و بهره گرفتن از مشاوران و اساتيد تواناي دانشگاه تهران از ابتداي تدوين طرح توجيهي پروژه بوده است . در اكثر پروژه هاي اينچنيني از سوي سازندگان سنتي موارد متعددي مغفول مي ماند و باعث بروز مشكلات زياد براي خريداران مي شود. همچنین پيشيه و عملكرد شركت در پروژه هاي گذشته و هماهنگي كامل اعضاي هيئت مديره در اداره پروژه ها از دلایل اطمینان من به آریا سازه تالی و پیش خرید آپارتمان در این پروژه بوده است.
پرفسور سعید خزائی
پرفسور سعید خزائی
پدر علم آینده پژوهی در ایران
بیشتر بخوانید
برادران بیدار بعد از اجرای موفقیت آمیز پروژه هایی که باعث غرور و افتخار ما در صنعت ملی ساختمان است، سعی می کنند بر پروژه هایی که خوش آتیه هستند سرمایه گذاری کنند. جدیدترین پروژه ای که در دستور کار دارند پروزه مجیدیه می باشد. با توجه به خوش نام بودن و شکستن رکورد ملی در ساخت از نظر کیفیت ، سرعت و امنیت پروژه مجیدیه یکی از پروژه هایی است که می تواند بسیار پرسود برای سرمایه گذاری باشد و بنده در این پروژه سرمایه گذاری خواهم کرد.به همه دوستان توصیه می کنم به عنوان یک آینده پژوه حتما این فرصت را از دست ندهند و در این پروژه مشارکت کنند.قبلا بارها گفته بودم که برادران بیدار در پروژه های ساخت و ساز انقلابی بزرگ ایجاد کرده اند و در عرصه کیفیت، سرعت و اعتماد توانسته اند با یک سابقه درخشان کارهای بسیار فوق العاده ای را انجام دهند.
قبل
بعدی