برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
خطا!! لطفا دوباره تلاش نمایید.
Loading...
در حال حاضر این پروژه شروع نشده است. اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در زمان شروع پیش فروش پروژه برای ارائه مشاوره و یا هماهنگی بازدید از پروژه در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

طبق جدید ترین گزارش تحولات بازار مسکن شهر تهران در تيرماه سال 1400 ،تعداد معاملات آپارتمان های مسکوني شهر تهران به حدود 5.1 هزار واحد مسکوني رسيد که نسبت به ماه قبل و ماه مشابه سال قبل به ترتيب 0.6 و 63.9 درصد کاهش نشان مي دهد.

همچنین متوسط قيمت خريد و فروش يک متر مربع زيربنای واحد مسکونی معامله شده از طريق بنگاه هاي معاملات ملکي شهر تهران 300.4 ميليون ريال بود که نسبت به ماه قبل 1.3 درصد افزايش نشان مي دهد.

بررسي توزيع تعداد واحدهاي مسکوني معامله شده در شهر تهران به تفکيک عمر بنا در تيرماه سال 1400 حاکي از آن است که از مجموع 5071 واحد مسکوني معامله شده، واحدهای تا 5 سال ساخت با سهم 33.5 درصد بيشترين سهم را به خود اختصاص داده اند. سهم مذکور در مقايسه با تيرماه سال قبل حدود 5.1 واحد درصد کاهش يافته و در مقابل به سهم واحدهای با قدمت بالا در ساير گروه ها شامل “6 تا 10″ ،”11 تا 15” ،”16 تا 20 “و “بيش از 20 “سال ساخت افزوده شده است.

همچنین در ادامه این گزارش آمده است: توزيع فراواني تعداد واحدهای مسکوني معامله شده بر حسب قيمت يک متر مربع بنا در تيرماه سال 1400 حاکي از آن است که واحدهای مسکوني در دامنه قيمتي “150 تا 200 “ميليون ريال به ازای هر متر مربع بنا با سهم 17.2 درصد، بيشترين سهم از تعداد معاملات شهر تهران را به خود اختصاص داده است.

تصویر شماره 1 توزيع فراواني تعداد واحدهاي مسکوني معامله شده بر حسب قيمت يک متر مربع بنا (ميليون ريال/ درصد)

توزيع فراواني تعداد واحدهاي مسکوني معامله شده بر حسب سطح زيربناي هر واحد مسکوني در تيرماه سال 1400 نشان مي دهد، بيشترين سهم از معاملات انجام شده به واحدهاي مسکوني با زيربناي “50 تا 60 “متر مربع با سهم 15.4 درصد اختصاص داشته است. واحدهاي داراي زيربناي “60 تا 70 “و “70 تا 80 “متر مربع به ترتيب با سهم هاي 13.9 و 11.6 درصدي در رتبه هاي بعدي قرار گرفته اند. در مجموع در اين ماه، واحدهاي مسکوني با سطح زيربناي کمتر از 80 متر مربع، 55.3 درصد از معامالت انجام شده را به خود اختصاص دادند.

تصویر شماره 2 توزيع فراواني تعداد واحدهاي مسکوني معامله شده برحسب سطح زيربنا (متر مربع/ درصد)

مجتمع های مسکونی تالی پارک با واحدهای کوچک متراژ و مدرن، مجهز به امکانات کامل رفاهی شامل لابی، رستوران و کافی شاپ، استخر،‌ مجموعه ورزشی، فروشگاه، فضای سبز، فضای کار اشتراکی، ‌کارواش، خدمات زیبایی و سلامت، خشکشویی و خدمات کامل هتلینگ فرصتی مناسب برای سرمایه گذاری شما است.