برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید

مشاهده اطلاعات و قیمت واحد ها

مشاهده اطلاعات و قیمت واحد ها

ویژگی های تالی پارک

ﻧﯿﺎز ﺑﻪ مسکن و امنیت و آرامش از ﻧﯿﺎز ﻫﺎی ﺿﺮوری و دیرینه انسان در ﺗﻤﺎم دوران ﻫﺎ ﺑﻪ شمار می آید. کشور ﻣﺎ ﺑﻪ علت بالا بودن ﺟﻤﻌﯿﺖ ﺟﻮان و اﻧﺒﻮه ﺗﻘﺎﺿﺎی اﻧﺒﺎﺷﺘﻪ از ﺳﺎﻟﻬﺎی ﮔﺬﺷﺘﻪ، ﻫﻤﻮاره ﺑﺎ ﻣﺸﮑﻞ ﻣﺴﮑﻦ روﺑﺮو اﺳﺖ. اﯾﻦ در ﺣﺎﻟﯽ اﺳﺖ ﮐﻪ کماکان اﮐﺜﺮ ﺳــﺎﺧﺖ و ﺳــﺎز ﻫﺎ در ایران ﺑﻪ روش ﻫﺎی ﺳــﻨﺘﯽ اﻧﺠﺎم ﻣﯽ شود. روش ﻫﺎی ﺳــﻨﺘﯽ ﺑﻪ دﻟﯿﻞ ﺳﺮﻋﺖ و ﮐﯿﻔﯿﺖ کمی که نسبت به نیاز مصرف کننده دارند ﭘﺎﺳﺨﮕﻮی ﻧﯿﺎز ﺟﺎﻣﻌﻪ ﻧﯿﺴﺘﻨﺪ. از ﻃﺮف دﯾﮕﺮ، ﮐﺸﻮر ﻣﺎ ﺟﺰو ﮐﺸﻮرﻫﺎی زلزله ﺧﯿﺰ در دنیا محسوب شده و امنیت در ساخت حرف اول را در این صنعت خواهد زد. گروه تالی با در نظر گرفتن نیاز جامعه و تعهد به ساخت ساختمانهای باکیفیت و امن در کنار خدمات و امکانات رفاهی بالا پروژه های تالی پارک را ساخته و تحولی نوین را در صنعت ساختمان بوجود آورده اند.

بیشتر بدانید
 • طراحی به صورت برج باغ به همراه حیاط بزرگ و محوطه سازی

  تالی پارک مجیدیه در زمینی به مساحت ۸۸۰۰ متر مربع و با زیربنای ۴۰۰۰۰ متر مربع به صورت سه بلوک ۷ طبقه شامل ۵ طبقه مسکونی ،‌یک طبقه همکف مشتمل بر بخش های خدماتی و رفاهی و یک طبقه پارکینگ طراحی شده و دارای بیش از ۳۲۰۰ متر مربع حیاط محوطه سازی شده و لابی شیک در طبقه همکف میباشد.

 • استخر،‌سونا و جکوزی

  ۲۵۰ متر مربع فضای اختصاصی برای استخر، سونا، جکوزی، حوضچه اب سرد و اتاق ماساژ با پیشرفته ترین امکانات و طراحی مدرن و منحصر به فرد در طبقه همکف.

 • سالن ورزشی، فضای کار اشتراکی، آرایشگاه

  ۲۳۰ متر فضای اختصاصی باشگاه ورزشی. دو فضای اختصاصی مجزا به متراژ ۴۵ متر مربع برای آرایشگاه زنانه و مردانه و ۴۵ متر مربع فضای اداری و کار اشتراکی برای استفاده ساکنان مجتمع به عنوان اتاق جلسات کاری و یا دفتر کار مجهز به اینترنت ، فکس ، چاپگر و سایر امکانات اداری مورد نیاز.

 • خدمات هتلینگ و مهد کودک

  خدمات هتلینگ شامل نظافت روزانه و یا هفتگی واحد ها ، خدمات شستشوی البسه و خشک شویی و ... در فضای اختصاصی آن به مساحت ۲۲۰ متر مربع و همچنین امکان نگهداری از کودکان در مهد کودک اختصاصی مجتمع به مساحت ۷۰ متر مربع

 • تالار چند منظوره(رستوران و کافی شاپ و ... )

  رستوران و کافی شاپ اختصاصی مجتمع با بیش از ۴۲۰ متر مربع فضا با امکان برگزاری جشن ها و میهمانی ها ، سرو أنواع غذای ایرانی و فرنگی و فست فود در فضای اختصاصی و یا تحویل درب واحد ها و محیطی مناسب برای برگزاری جلسات کاری و یا دوستانه و استفاده از منوی متنوع کافی شاپ .

 • انباری ، پارکینگ ،‌کارواش و خدمات خودرویی

  تمامی واحدهای مجتمع دارای پارکینگ بوده و در صورت نیاز و درخواست قابلیت تخصیص انباری نیز برای واحدها وجود دارد. همچنین برای رفاه حال ساکنین کارواش مجهز در پارکینگ طراحی شده و دغدغه شما از بابت نظافت خودرو و خدمات مرتبط با آن مرتفع خواهد شد.

 • سایر امکانات و مشخصات

  تالی پارک مجیدیه دارای امکاناتی نظیر نگهبانی و لابی من ۲۴ ساعته ، سیستم حفاظتی و دوربین های مدار بسته امنیتی ،‌سیستم هوشمند سازی منازل (BMS) ، جاده سلامت ، ‌۱۲ لاین آسانسور که ۶ لاین آن قابلیت باربری هم دارند ، سیستم برق اضطراری، سیستم گرمایش و سرمایش مرکزی چیلر. همچنین برای آرامش خاطر ساکنین مدیریت مجتمع پس از اتمام و تحویل واحد ها بر عهده شرکت سازنده (گروه تالی) خواهد بود

نظرات مشتریان درباره پروژه تالی پارک

اخبار پروژه تالی پارک