برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
خطا!! لطفا دوباره تلاش نمایید.
Loading...
در حال حاضر این پروژه شروع نشده است. اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در زمان شروع پیش فروش پروژه برای ارائه مشاوره و یا هماهنگی بازدید از پروژه در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

ایلان ماسک، بنیانگذار و مدیر عامل خودروسازی تسلا، از اوایل ژوئن گذشته با نقل مکان به تگزاس در یک واحد استودیو-آپارتمان ۳۷ مترمربعی تنها به قیمت 50 هزار دلار مستقر شده است.

آقای ماسک در ماه ژوئن با انتشار توییتی اعلام کرد که یک خانه را از اسپیس ایکس اجاره می کند. او هم اکنون در یک واحد طراحی شده توسط Boxabl زندگی می کند، هرچند که او نام شرکتی که خانه‌اش را ساخته تایید و فاش نکرده است. خانه های این شرکت کوچک اما شیک است و یک اتاق نشیمن، آشپزخانه و اتاق خواب با یک سرویس بهداشتی را در خود جای داده است. البته جز دستشویی و حمام بقیه ی قسمت های خانه دیواری ندرد.

ایلان ماسک سال پیش اعلام کرده بود که قصد دارد برای تامین منابع لازم برای سرمایه‌گذاری در شرکت‌های تحت مدیریتش، ضمن کاهش بهره‌مندی خود از حاشیه سود این شرکت‌ها، سرمایه‌های منقول خود را نیز به کار گیرد. بر همین اساس، او از ژوئن سال میلادی گذشته تاکنون شش واحد از هفت واحد مسکونی خود را ۹۷.۸۹ میلیون دلار فروخته و از این محل ۱۹.۲ میلیون دلار سود کسب کرده است.

در حال حاضر او تنها یک ملک با زیربنای 1486 مترمربع در هیلزبوروی کالیفرنیا دارد که اخیراً این ملک را نیز به قیمت 37.5 میلیون دلار برای فروش آگهی کرده است.