برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
خطا!! لطفا دوباره تلاش نمایید.
Loading...
در حال حاضر این پروژه شروع نشده است. اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در زمان شروع پیش فروش پروژه برای ارائه مشاوره و یا هماهنگی بازدید از پروژه در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

افزایش آپارتمان های کوچک برای رهن کامل

به گزارش ساخت یاب تعداد آپارتمان های کوچک که از سمت موجران با رهن کامل اجاره داده می شود افزایش یافت. بر اساس شواهدی که واسطه های ملکی از بازار اجاره دریافت کرده اند مستاجرانی که قبلا با شرایط رهن و اجاره صاحب خانه می شدند حالا با اصرار موجران مبنی بر رهن کامل  مجبور به جابه جایی شده اند.

رهن آپارتمان های نقلی

موجران تمایل دارند آپارتمان های کوچک خود را به صورت رهن کامل برای بازار رهن ارائه کنند تا مشتریانی که پرداخت اجاره ماهیانه برای آن ها سخت است بتوانند از این فرصت استفاده کنند البته زمانی این  پیشنهاد مورد استقبال قرار میگیرد که قیمتی عادلانه برای آن در نظر گرفته شود.در برخی از محله های تهران که رهن کامل هر متر مربع از خانه ۲ میلیون تومان بوده است حال این مبلغ به متری ۳ میلیون تومان رسیده است که ساکنان این منطقه استطاعت مالی آن را ندارند.یکی از مشکلاتی که برای مستاجران  به وجود آمده این است که موجران بر قیمت رهن افزوده اند اما واحدی که اجاره کرده اند هیچ ویزگی خاصی برای آن درنظر نگرفته اند.