برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید
درخواست شما با موفقیت ثبت گردید. همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
خطا!! لطفا دوباره تلاش نمایید.
Loading...
در حال حاضر این پروژه شروع نشده است. اطلاعات خود را وارد کنید تا کارشناسان ما در زمان شروع پیش فروش پروژه برای ارائه مشاوره و یا هماهنگی بازدید از پروژه در اولین فرصت با شما تماس بگیرند

کارگاه مدیریت مالی شخصی با حضور دکتر دهنوی در پروژه تالی پارک بلوار معلم برگزار شد. در این کارگاه که با حضور جمعی از کارمندان تالی پارک معلم برگزار شد، ایشان اظهار داشتند: بسیاری از فرصت­ های سرمایه گذاری به دلیل فقر سواد مالی از دست می روند. در بخشی دیگر از این کارگاه، ایشان بازار های سرمایه گذاری نظیر سهام، مسکن، طلا، بانک و ارز را مورد بررسی قرار دادند که بازار مسکن با توجه به معیارهایی مانند ریسک، بازدهی و حفظ ارزش پول ارزشمندترین بازار سرمایه گذاری معرفی شد.

همچنین عنوان شد: بازار مسکن طی ۲۰ سال گذشته رشدی بیش از ۲۱۰ برابر را تجربه کرده است که یکی از عوامل جذابیت آن است و با توجه به شرایط امروز، بیشترین تقاضای مسکن، خانه های ۴۰ تا ۷۰ متری با قیمت مناسب است.

مجتمع های مسکونی تالی پارک با واحدهای کوچک متراژ و مدرن، مجهز به امکانات کامل رفاهی شامل لابی، رستوران و کافی شاپ، استخر،‌ مجموعه ورزشی، فروشگاه، فضای سبز، فضای کار اشتراکی، ‌کارواش، ‌خدمات زیبایی و سلامت، خشکشویی و خدمات کامل هتلینگ فرصتی مناسب برای سرمایه گذاری شما است.